Co vlastně to LMC dělá?

Nabízíme lidem nejrychlější cestu k rozvoji a práci, kterou budou mít rádi.

Když si šel v roce 1996 Libor Malý registrovat doménu Jobs.cz, nikdo moc nevěděl, k čemu to bude dobré. Každopádně to byla první registrovaná komerční doména na českém internetu, dokonce i Seznam.cz vznikl až po nás.

Tenkrát byl v celém LMC jen jeden jediný počítač, na kterém běžel server pro Jobs.cz. Takže když jste potřebovali poslat e-mail, museli jste si dát pozor, abyste Jobs.cz neshodili ☺ Naši obchodníci tehdy prodávali inzerci na Jobs.cz i firmám, kde počítač nebyl ani jeden. S oblibou se to přirovnávalo k prodeji CD v době kazeťáků. Šlo prostě o revoluci ve způsobu, jakým si lidé hledali práci.

V roce 2012 se naší mateřskou společností stala finská mediální skupina Alma Media. I s novým vlastníkem pokračujeme v naší cestě, rozrůstáme se a postupně expandujeme i do Evropy. Tak jako se mění způsoby, jak lidé hledají práci a firmy lidi, měníme se i my v LMC. Neustále šlapeme do inovací, analyzujeme data z trhu a vyvíjíme aplikace, které kandidátům i HR usnadňují život. Uvnitř ale zůstáváme stejní a pořád sázíme na lidskost, svobodu a radost.

Popsat vše, co se v LMC od roku 1996 událo, by vydalo na samostatnou knihu. Tady vám proto naservírujeme jen pár nejdůležitějších milníků z naší cesty
Popsat vše, co se v LMC od roku 1996 událo, by vydalo na samostatnou knihu. Tady vám proto naservírujeme jen pár nejdůležitějších milníků z naší cesty
 • Registrace domény Jobs.cz

  1996

  První komerční doména registrovaná na českém internetu. Dnes je největší a nejznámější český pracovní portál doručí firmám kolem 2,5 mil. odpovědí na nabídky práce ročně.

 • Spustili jsme portál Prace.cz

  2000

  Druhý největší pracovní portál, doručí 1,8 mil. odpovědí na nabídky práce ročně.

 • Prodej LMC do rukou finské skupiny Alma media, naším šéfem se stal Milan Jasný

  2012

  Alma Media je finská mediální skupina vlastnící původně tištěná média, která dnes kromě Finska působí v dalších 9 zemích. Do LMC investovala hlavně proto, aby investice rozšířila i mimo tento obor. Řízení LMC si v tomto zásadním roce převzal Milan Jasný, který do firmy nastoupil už v roce 1998, jako její druhý zaměstnanec.

 • Vzniká Seduo.cz a rozšiřujeme tak byznys zaměřený na vzdělávání

  2015

  Největší portál s online vzděláváním. Do studování kurzů už se tam pustilo přes 330 000 studentů.

 • Překročili jsme polské hranice s aplikací Praca za rogiem

  2018

  Mobilní aplikace, v ČR k dispozici pod názvem Práce za rohem, je prvním z našich produktů, se kterým jsme se vydali do zahraničí.

Spolupracuje s námi více než 21 000 firem

Projekty CSR

Chceš na tom pracovat s námi?

V našem příběhu vždy hrála velkou roli kultura a lidé, kteří LMC tvoří... I v době, kdy nás bylo pár, se sázelo na svobodu, radost a smysluplnost. Bez toho všeho bychom nebyli tam, kde jsme dnes. Nahlédnout do toho,  jak se s námi pracuje a koho zrovna hledáme, můžeš tady.