Máme pro vás řešení v každé HR situaci


Oslovení nejlepších uchazečů

Ambiciózní specialisté a manažeři, studenti a absolventi vysokých škol, kteří míří výš. Za své know-how a iniciativu vyžadují odpovídající pracovní prostředí a ohodnocení. Komplexní karierní portál, který přináší kromě nabídek zaměstnání také příležitosti ke vzdělávání a inspiraci k profesnímu rozvoji.

Zjistěte více na Jobs.cz

Lidé, kteří pracují ve službách, výrobě nebo na běžných kancelářských pozicích, hledají zaměstnání na portálu Prace.cz. Pracovní portál, určený hlavně pro obsazování volných pracovních míst, u kterých jsou důležité praktické zkušenosti, schopnosti a dovednosti.

Zjistěte podrobnosti na Prace.cz

Lidé preferují zaměstnání blízko domova, aby nemuseli dlouho dojíždět. Jsou kvůli tomu ochotni vzdát se až 20 % mzdy. Práce za rohem je mobilní aplikace, která jim umožní najít práci v blízkém okolí. Na základě požadované lokality posílá aplikace lidem nabídky automaticky přímo do mobilního telefonu bez toho, aby je museli sami aktivně hledat.

Zjistěte více na www.pracezarohem.cz

Jobote.com je praktický HR systém pro hledání nových lidí. Využijte přímá doporučení e-mailem či prostřednictvím sociálních sítí nejen od vlastních zaměstnanců, ale i široké veřejnosti.

Získejte skvělé kolegy na Jobote.com

Máme 93 % spokojených inzerentů

Nábor zaměstnanců

Hledáte pomocníka pro snadný nábor zaměstnanců? V Teamiu najdete vše. Od vystavení pozice na internet i do tisku, nástroje pro předvýběr a komunikaci s uchazeči, až po vlastní složky se zajímavými životopisy. Vše je on-line, takže přístupné kdykoliv a odkudkoliv.

Usnadněte si nábor

Kdo se skrývá za líbivými slovy v životopise? Zjistěte více o uchazečích dříve, než je potkáte osobně. Na pohovor pak pozvěte jen ty, kteří za to opravdu stojí.

Podívejte se sami

Značka zaměstnavatele

Ukažte, že jste společnost, u které stojí za to pracovat. Zanechte v uchazečích dobrý dojem, ať už je vyberete nebo ne.

Zjistit více

Online vzdělávání

Studujte online kurzy, díky kterým zazáříte v práci nebo nakopnete vlastní projekty. Seduo.cz je první veřejná platforma pro masové online vzdělávání – jejím cílem je rozvinout oblast online vzdělávání a kultivovat ji.

Zjistěte více na www.seduo.cz